Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

G & A Motors.

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Telefoon: 014 41 17 24
E-mail: info@gamotors.net.bmw.be

Showroom

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: info@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehands

Tieblokkenlaan 10
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 63 97 52 014 63 97 52
E-mail: info@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Receptie

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: info@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

Magazijn

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: magazijn@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 | 13:00 - 16:00

Guino Kenis
Guino Kenis
Concessiehouder

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: guino.kenis@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: guino.kenis@gamotors.net.bmw.be


Tom Kenis
Tom Kenis
Sales Manager

Telefoon: 014 63 90 30 014 63 90 30
E-mail: tom.kenis@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 90 30 014 63 90 30
E-mail: tom.kenis@gamotors.net.bmw.be
Anil Vermeulen
Anil Vermeulen
Assistant Sales Manager

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: anil.vermeulen@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: anil.vermeulen@gamotors.net.bmw.be
Sam Neyrinck
Sam Neyrinck
Verkoopsafgevaardigde Nieuwe wagens

Telefoon: 014 63 97 45 014 63 97 45
E-mail: Sam.Neyrinck@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 45 014 63 97 45
E-mail: Sam.Neyrinck@gamotors.net.bmw.be
Olivier Matthys
Olivier Matthys
Verkoopsafgevaardigde Nieuwe Wagens

Telefoon: 014 63 97 46 014 63 97 46
E-mail: olivier.matthys@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 46 014 63 97 46
E-mail: olivier.matthys@gamotors.net.bmw.be
Ellen Nijsmans
Ellen Nijsmans
Verkoopsafgevaardigde Nieuwe Wagens

Telefoon: 014 63 97 55 014 63 97 55
E-mail: ellen.nijsmans@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 55 014 63 97 55
E-mail: ellen.nijsmans@gamotors.net.bmw.be
Niels Vangenechten
Niels Vangenechten
Verantwoordelijke Afleveringen

Telefoon: 014 63 97 47 014 63 97 47
E-mail: niels.vangenechten@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 47 014 63 97 47
E-mail: niels.vangenechten@gamotors.net.bmw.be
Willem De Keulenaer
Willem De Keulenaer
Business Developer

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be
Vincent De Laet
Vincent De Laet
Junior verkoper

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: vincent.de-laet@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: vincent.de-laet@gamotors.net.bmw.be


Hans van Erven
Hans van Erven
Verantwoordelijke verkoop BMW Premium Selection

Telefoon: 014 63 97 52 014 63 97 52
E-mail: hans.van-erven@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 52 014 63 97 52
E-mail: hans.van-erven@gamotors.net.bmw.be
Olivier Donckers
Olivier Donckers
Verkoper tweedehands

Telefoon: 014 63 97 59 014 63 97 59
E-mail: olivier.donckers@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 59 014 63 97 59
E-mail: olivier.donckers@gamotors.net.bmw.be
Frederik Swannet
Frederik Swannet
Verkoper tweedehands

Telefoon: 014 63 97 40 014 63 97 40
E-mail: frederik.swannet@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 40 014 63 97 40
E-mail: frederik.swannet@gamotors.net.bmw.be


Andy Basstanie
Andy Basstanie
After Sales Manager

Telefoon: 014 63 97 57 014 63 97 57
E-mail: andy.basstanie@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 57 014 63 97 57
E-mail: andy.basstanie@gamotors.net.bmw.be
Jiri Claes
Jiri Claes
Service Advisor

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: jiri.claes@ gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: jiri.claes@ gamotors.net.bmw.be
Sven Van Campen
Sven Van Campen
Service Advisor

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: sven.van-campen@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: sven.van-campen@gamotors.net.bmw.be


Kristof Peeraer
Kristof Peeraer
Verantwoordelijke werkplaats

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: kristof.peeraer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: kristof.peeraer@gamotors.net.bmw.be


Filip Raeymaekers
Filip Raeymaekers
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 014 63 97 51 014 63 97 51
E-mail: carrosserie@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 51 014 63 97 51
E-mail: carrosserie@gamotors.net.bmw.be


Michael Tiesters
Michael Tiesters
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: michael.tiesters@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: michael.tiesters@gamotors.net.bmw.be
Wim Vertongen
Wim Vertongen
Medewerker Magazijn

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: magazijn@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: magazijn@gamotors.net.bmw.be
Glenn Van den Bogaert
Glenn Van den Bogaert
Medewerker Magazijn


Willem De Keulenaer
Willem De Keulenaer
Business Developer

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be


Kim Van Riemen
Kim Van Riemen
Verantwoordelijke boekhouding

Telefoon: 014 63 97 54 014 63 97 54
E-mail: kim.van-riemen@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 54 014 63 97 54
E-mail: kim.van-riemen@gamotors.net.bmw.be
 Elke Haest
Elke Haest
Boekhoudster

Telefoon: 014 63 97 43 014 63 97 43
E-mail: elke.haest@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 43 014 63 97 43
E-mail: elke.haest@gamotors.net.bmw.be
Evi Toremans
Evi Toremans
Boekhoudster

Telefoon: 014 63 97 41 014 63 97 41
E-mail: evi.toremans@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 41 014 63 97 41
E-mail: evi.toremans@gamotors.net.bmw.be

BMW G&A Motors

Raadsherenstraat 1 2300 Turnhout
Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Top