Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

G & A Motors.

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Telefoon: 014 41 17 24
E-mail: info@gamotors.net.bmw.be

Showroom

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: verkoop.bmw@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehands

Tieblokkenlaan 10
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 63 97 52 014 63 97 52
E-mail: verkoop.bmw@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Receptie

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: naverkoop@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

Magazijn

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: magazijn@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 | 13:00 - 16:00

Guino Kenis
Guino Kenis
Concessiehouder

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: guino.kenis@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: guino.kenis@gamotors.net.bmw.be


Tom Kenis
Tom Kenis
Sales Manager

Telefoon: 014 63 90 30 014 63 90 30
E-mail: tom.kenis@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 90 30 014 63 90 30
E-mail: tom.kenis@gamotors.net.bmw.be
Anil Vermeulen
Anil Vermeulen
Assistant Sales Manager

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: anil.vermeulen@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: anil.vermeulen@gamotors.net.bmw.be
Sam Neyrinck
Sam Neyrinck
Verkoopsafgevaardigde Nieuwe wagens

Telefoon: 014 63 97 45 014 63 97 45
E-mail: Sam.Neyrinck@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 45 014 63 97 45
E-mail: Sam.Neyrinck@gamotors.net.bmw.be
Olivier Matthys
Olivier Matthys
Verkoopsafgevaardigde Nieuwe Wagens

Telefoon: 014 63 97 46 014 63 97 46
E-mail: olivier.matthys@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 46 014 63 97 46
E-mail: olivier.matthys@gamotors.net.bmw.be
Ellen Nijsmans
Ellen Nijsmans
Verkoopsafgevaardigde Nieuwe Wagens

Telefoon: 014 63 97 55 014 63 97 55
E-mail: ellen.nijsmans@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 55 014 63 97 55
E-mail: ellen.nijsmans@gamotors.net.bmw.be
Niels Vangenechten
Niels Vangenechten
Verantwoordelijke Afleveringen

Telefoon: 014 63 97 47 014 63 97 47
E-mail: niels.vangenechten@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 47 014 63 97 47
E-mail: niels.vangenechten@gamotors.net.bmw.be
Willem De Keulenaer
Willem De Keulenaer
Business Developer

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be


Hans van Erven
Hans van Erven
Verantwoordelijke verkoop BMW Premium Selection

Telefoon: 014 22 38 12 014 22 38 12
E-mail: hans.van-erven@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 22 38 12 014 22 38 12
E-mail: hans.van-erven@gamotors.net.bmw.be
Olivier Donckers
Olivier Donckers
Verkoper tweedehands

Telefoon: 014 86 08 93 014 86 08 93
E-mail: olivier.donckers@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 86 08 93 014 86 08 93
E-mail: olivier.donckers@gamotors.net.bmw.be
Alexander Heylen
Alexander Heylen
Verkoper tweedehands

Telefoon: 014 21 04 65 014 21 04 65
E-mail: Alexander.heylen@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 21 04 65 014 21 04 65
E-mail: Alexander.heylen@gamotors.net.bmw.be


 Andy Basstanie
Andy Basstanie
After Sales Manager

Telefoon: 014 63 97 57 014 63 97 57
E-mail: andy.basstanie@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 57 014 63 97 57
E-mail: andy.basstanie@gamotors.net.bmw.be
Mieke De Meyer
Mieke De Meyer
Service Advisor

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: mieke.de-meyer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: mieke.de-meyer@gamotors.net.bmw.be
Steff Geudens
Steff Geudens
Service Advisor

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: steff.geudens@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: steff.geudens@gamotors.net.bmw.be
Gilles Vervecken
Gilles Vervecken
Service Advisor

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: gilles.vervecken@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: gilles.vervecken@gamotors.net.bmw.be
An Reul
An Reul
Service Advisor

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: an.reul@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: an.reul@gamotors.net.bmw.be


Kristof Peeraer
Kristof Peeraer
Verantwoordelijke werkplaats

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: kristof.peeraer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: kristof.peeraer@gamotors.net.bmw.be
Manuel Boeckx
Manuel Boeckx
Diagnosetechnieker

Rudi Van Oproy
Rudi Van Oproy
Technieker

Yves Franck
Yves Franck
Technieker

Bryan Thijs
Bryan Thijs
Technieker

Toon Van den Langenbergh
Toon Van den Langenbergh
Technieker

Jonas Coursier
Jonas Coursier
Technieker

Ramin Mohammadi
Ramin Mohammadi
Technieker

Andre Van Zyl
Andre Van Zyl
Technieker

Pieter Laeremans
Pieter Laeremans
Technieker



Filip Raeymaekers
Filip Raeymaekers
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 014 63 97 51 014 63 97 51
E-mail: carrosserie@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 51 014 63 97 51
E-mail: carrosserie@gamotors.net.bmw.be
Nikki Swannet
Nikki Swannet

Philip Verstraelen
Philip Verstraelen

Sam Hutsebaut
Sam Hutsebaut

Marnick Van Gorp
Marnick Van Gorp



Michael Tiesters
Michael Tiesters
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: michael.tiesters@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: michael.tiesters@gamotors.net.bmw.be
Wim Vertongen
Wim Vertongen
Medewerker Magazijn

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: magazijn@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: magazijn@gamotors.net.bmw.be
Nick van Uffelen
Nick van Uffelen
Medewerker Magazijn


Willem De Keulenaer
Willem De Keulenaer
Business Developer

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be


Kim Van Riemen
Kim Van Riemen
Verantwoordelijke boekhouding

Telefoon: 014 63 97 54 014 63 97 54
E-mail: kim.van-riemen@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 54 014 63 97 54
E-mail: kim.van-riemen@gamotors.net.bmw.be
 Elke Haest
Elke Haest
Boekhoudster

Telefoon: 014 63 97 43 014 63 97 43
E-mail: elke.haest@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 43 014 63 97 43
E-mail: elke.haest@gamotors.net.bmw.be
Evi Toremans
Evi Toremans
Boekhoudster

Telefoon: 014 63 97 41 014 63 97 41
E-mail: evi.toremans@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 41 014 63 97 41
E-mail: evi.toremans@gamotors.net.bmw.be
Nathalie Bakker
Nathalie Bakker
Boekhoudster


Julie Kenis
Julie Kenis
Marketing coördinator

Telefoon: 014 63 90 31 014 63 90 31
E-mail: julie.kenis@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 90 31 014 63 90 31
E-mail: julie.kenis@gamotors.net.bmw.be

Top