Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

G & A Motors.

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Telefoon: 014 41 17 24
E-mail: info@gamotors.net.bmw.be

Guino Kenis
Guino Kenis
Concessiehouder

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: guino.kenis@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: guino.kenis@gamotors.net.bmw.be


Tom Kenis
Tom Kenis
Sales Manager

Telefoon: 014 63 90 30 014 63 90 30
E-mail: tom.kenis@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 90 30 014 63 90 30
E-mail: tom.kenis@gamotors.net.bmw.be
Anil Vermeulen
Anil Vermeulen
Assistant Sales Manager

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: anil.vermeulen@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: anil.vermeulen@gamotors.net.bmw.be
Sam Neyrinck
Sam Neyrinck
Verkoopsafgevaardigde Nieuwe wagens

Telefoon: 014 63 97 45 014 63 97 45
E-mail: Sam.Neyrinck@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 45 014 63 97 45
E-mail: Sam.Neyrinck@gamotors.net.bmw.be
Olivier Matthys
Olivier Matthys
Verkoopsafgevaardigde Nieuwe Wagens

Telefoon: 014 63 97 46 014 63 97 46
E-mail: olivier.matthys@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 46 014 63 97 46
E-mail: olivier.matthys@gamotors.net.bmw.be
Ellen Nijsmans
Ellen Nijsmans
Verkoopsafgevaardigde Nieuwe Wagens

Telefoon: 014 63 97 55 014 63 97 55
E-mail: ellen.nijsmans@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 55 014 63 97 55
E-mail: ellen.nijsmans@gamotors.net.bmw.be
Niels Vangenechten
Niels Vangenechten
Verantwoordelijke Afleveringen

Telefoon: 014 63 97 47 014 63 97 47
E-mail: niels.vangenechten@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 47 014 63 97 47
E-mail: niels.vangenechten@gamotors.net.bmw.be
Willem De Keulenaer
Willem De Keulenaer
Business Developer

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be
Vincent De Laet
Vincent De Laet
Junior verkoper

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49


Hans van Erven
Hans van Erven
Verantwoordelijke verkoop BMW Premium Selection

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: hans.van-erven@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 49 014 63 97 49
E-mail: hans.van-erven@gamotors.net.bmw.be
Olivier Donckers
Olivier Donckers
Verkoper tweedehands

Telefoon: 014 63 97 59 014 63 97 59
E-mail: olivier.donckers@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 59 014 63 97 59
E-mail: olivier.donckers@gamotors.net.bmw.be
Frederik Swannet
Frederik Swannet
Verkoper tweedehands

Telefoon: 014 63 97 40 014 63 97 40
E-mail: frederik.swannet@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 40 014 63 97 40
E-mail: frederik.swannet@gamotors.net.bmw.be


Andy Basstanie
Andy Basstanie
After Sales Manager

Telefoon: 014 63 97 57 014 63 97 57
E-mail: andy.basstanie@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 57 014 63 97 57
E-mail: andy.basstanie@gamotors.net.bmw.be
Jiri Claes
Jiri Claes
Service Advisor

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: jiri.claes@ gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: jiri.claes@ gamotors.net.bmw.be
Kristel Aerts
Kristel Aerts
Service Advisor

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: kristel.aerts@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: kristel.aerts@gamotors.net.bmw.be
Sven Van Campen
Sven Van Campen
Service Advisor

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: sven.van-campen@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: sven.van-campen@gamotors.net.bmw.be


Kristof Peeraer
Kristof Peeraer

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: kristof.peeraer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: kristof.peeraer@gamotors.net.bmw.be


Filip Raeymaekers
Filip Raeymaekers
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 014 63 97 51 014 63 97 51
E-mail: carrosserie@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 51 014 63 97 51
E-mail: carrosserie@gamotors.net.bmw.be


Michael Tiesters
Michael Tiesters
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: michael.tiesters@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: michael.tiesters@gamotors.net.bmw.be
Michael Tiesters
Wim Vertongen
Medewerker Magazijn

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: magazijn@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 50 014 63 97 50
E-mail: magazijn@gamotors.net.bmw.be
Glenn Van den Bogaert
Glenn Van den Bogaert
Medewerker Magazijn


Willem De Keulenaer
Willem De Keulenaer
Business Developer

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be

Telefoon: 014 63 97 56 014 63 97 56
E-mail: willem.de-keulenaer@gamotors.net.bmw.be

Verkoop

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 63 90 30 014 63 90 30
E-mail: info@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 63 97 52 014 63 97 52
E-mail: hans.van-erven@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Receptie en werkplaats

Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

Contact

Telefoon: 014 41 17 24 014 41 17 24
E-mail: yannick.glassee@gamotors.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

BMW G&A Motors

Raadsherenstraat 1 2300 Turnhout
Raadsherenstraat 1
2300 Turnhout

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top